Masaż pleców, ramion, szyi

i głowy

Usuwa bóle pleców, kręgosłupa, karku, szyi, wpływa pozytywnie na koncentrację. Łagodzi wszelkie stany zapalne. Eliminuje ból głowy, zwłaszcza migrenowy.Jest to rodzaj tradycyjnego masażu tajskiego. Polega na stymulacji punktów energetycznych – 37 marm. Łączączy w sobie elementy jogi pasywnej, akupresury i ajurwedy.

Masaż usuwa bóle chroniczne, zwykłe, jak i pourazowe. Rozluźnia spięte mięśnie pleców, karku, szyi. Likwiduje ból oraz stany zapalne. Masaż głowy korzystnie wpływa na naszą koncentrację i pomaga w wyeliminowaniu bóli migrenowych. Dodatkową zaletą masażu głowy jest to, że pobudza krążenie krwi, a tym samym wzmacnia cebulki włosowe. Obszar masażu obejmuje plecy, kark, głowę oraz twarz.

Pierwszym efektem masażu jest niezwykle przyjemna lekkość ciała.

Eliminuje bóle kręgosłupa, mięśni pleców, jak również napięcia oraz ucisk w okolicach karku i ramion. Masaż tajski jest naturalnym lekiem na bezsenność. Wycisza, odpręża i rewitalizuje nasze ciało. Do masażu używamy tajskiej maści ziołowej, która wspomaga naturalny proces leczenia. Masażystka całym swoim ciałem, dłońmi, łokciami, palcami, przedramionami, stopami uciska punktowo i wyciąga poszczególne części ciała. Osoba masowana jest na specjalnym materacu. Otrzymuje od nas luźny strój do masażu. Masaż tajski pleców, ramion, szyi i głowy wykonywany jest przez masażystki, które ukończyły prestiżowe szkoły masażu w Tajlandii. Rozluźnia całe nasze ciało, uwalnia od bólu, dodaje energii do działania.

Komu polecamy masaż pleców, ramion, szyi i głowy?
Masaż tajski pleców, ramion i głowy rekomendujemy osobom prowadzącym mniej aktywny tryb życia, zestresowanym i cierpiącym na bezsenność, pracującym w jednej pozycji. Jest to także doskonały wybór dla osób zmagających się z bólami pleców i głowy.

Przy jakich dolegliwościach wskazany jest masaż?

 

Tajski masaż pleców, głowy i szyi pomaga przy dużych napięciach mięśniowych, w nastawieniu kręgów ułatwiających utrzymanie właściwej postawy ciała, usunięciu napięcia stawów, w likwidacji stanów zapalnych, usunięciu stanów zapalnych mięśni, likwidacji usztywnienia mięśni, uwolnienia pleców i głowy od bólu migrenowego, wzmocnienia cebulek włosów – co poprawia wzrost i kondycje włosów, odstresowaniu organizmu, poprawie koncentracji i myślenia, polepszeniu ogólnego samopoczucia, odstresowaniu organizmu.

Umów się na masaż

Umów się na masaż.

Zarezerwuj teraz w dogodnym dla siebie terminie.

Pin It on Pinterest

Share This