O Satomi

Satomi Prakhong Ueda jest uznanym i bardzo doświadczonym mentorem oraz nauczycielem masażu tajskiego. Pochodzi z miasta Chiang Mai położonego w górzystej, północnej Tajlandii.

Certyfikaty oraz wiedzę dotyczącą sekretów masażu zdobywała w słynnych, tajskich szkołach:

• Taralai Thai Massage School, Bangkok
• The Union of Thai Traditional Medicine Society
• Health and Beauty Development School
• Bangkok Beauty and SPA School
• Tairopractic of Asia, Chiang Mai

Jej bogata historia sięga także Japonii, gdzie spędziła wiele lat na praktykowaniu fizjoterapii, będąc pielęgniarką i fizjoterapeutą w szpitalu Karuizawa w prefekturze Nagano. Mówi więc płynnie nie tylko po tajsku i angielsku, lecz także po japońsku.

Satomi zafascynowana jest nauką anatomii człowieka – nieustannie pracuje nad zdobywaniem wiedzy i podnoszeniem kwalifikacji, aby pomagać ludziom, poprawiać ich zdrowie i samopoczucie, a także zwiększać sprawność fizyczną. Jako osoba oddana swojej pasji całym sercem, głęboko utożsamia się z tym co robi, przez co czuje się częścią procesu poprawy zdrowia i odzyskiwania sił przez swoich klientów. Czerpie niesamowitą radość z dzielenia się swoją wiedzą z pacjentami, chętnie doradza odpowiedni typ masażu, a także planuje rehabilitację. Dzięki jej ogromnej wiedzy, zaangażowaniu i wnikliwości zapobiega rozwojowi wielu schorzeń, pozwalając niejednokrotnie uniknąć uciążliwej hospitalizacji.