Masaż relaksacyjny z peelingiem

To masaż relaksacyjny z peelingiem całego ciała. Przyśpieszy regenerację naskórka i przywróci witalność, jędrność oraz energię.
Masaż relaksacyjny z peelingiem działa relaksująco, leczniczo i terapeutycznie. Jest to peeling skóry w połączeniu z masażem całego ciała.

Masaż relaksacyjny z peelingiem charakteryzuje się dużą płynnością ruchu i polega na delikatnym usunięciu obumarłych komórek i zanieczyszczeń z powierzchni skóry za pomocą specjalnych preparatów zawierających drobinki ścierające. Masaż głęboko relaksuje i przywraca witalność ciału, a peeling przyśpiesza proces odnowy i regeneracji naskórka. Zabieg ten ujędrnia i uelastycznia skórę. Dzięki masażowi następuje znaczna poprawa mikrokrążenia krwi. Skóra Twojego ciała po zabiegu jest pobudzona do wytwarzania nowych komórek. Zabieg przygotowuje ją do pełniejszego wchłaniania substancji odżywczych zawartych w naturalnych olejkach. Ten rodzaj masażu pomaga zlikwidować cellulit, odżywić skórę i przywrócić jej blask. Masaż relaksacyjny w połączeniu z peelingiem i ciepłą oliwką odpręża. Dzięki orientalnej muzyce i blasku świec doprowadza ciało umysł do pełnej harmonii. Szybko odzyskasz równowagę ducha i piękny wygląd.

Masaż relaksacyjny jest naturalną metodą rozładowania stresu

Systematycznie go powtarzając zyskamy młodą, jędrną i elastyczną skórę, pełną energii. Technika ta zapobiega wrastaniu włosków po depilacji. Dzięki peelingowi skóra jest przygotowana na wchłanianie odżywczych kosmetyków.

Zalety masażu relaksacyjnego z peelingiem „Słodka euforia”

Zaletą masażu jest pobudzenie mięśni i układu krążenia, rozluźnienie całego ciała, odprężenie, regeneracja skóry, relaks, eliminacja stresu, likwidacja napięcia fizycznego i psychicznego, wyciszenie, poprawa nastroju, łagodzenie bólu, zrównoważenie ciała i umysłu, pobudzenie metabolizmu. Zaletą peelingu jest regeneracja naskórka, wygładzenie i oczyszczenie skóry, zwiększenie wchłaniania przez skórę wartości odżywczych, redukcja cellulitu, poprawa jędrności i elastyczności skóry, zmniejszenie problemu wrastania włosków po depilacji, zmniejszenie ryzyka powstawania zaskórników.

Przeciwskazania do wykonania zabiegu

Zmiany dermatologiczne, przerwanie ciągłości skóry, wysoka temperatura ciała, czas menstruacji, zapalenie żył, duże żylaki i tętniaki, krwotoki i tendencje do ich występowania, ostre i podostre stany zapalne, wczesne okresy po złamaniach, skręceniach, zwichnięciach, świeże zakrzepy, niewyrównane wady serca, zaawansowana choroba nadciśnieniowa.

Umów się na masaż

Umów się na masaż.

Zarezerwuj teraz w dogodnym dla siebie terminie.

Pin It on Pinterest

Share This