Satomi Prakhong Ueda

Satomi Prakhong Ueda jest uznanym i bardzo doświadczonym mentorem oraz nauczycielem masażu tajskiego. Pochodzi z miasta Chiang Mai położonego w górzystej, północnej Tajlandii.

Czytaj więcej

Umów się na masaż

Zarezerwuj teraz w dogodnym dla siebie terminie.

Zarezerwuj już teraz!

Co piszą o nas klienci?

Dzisiaj postanowiłam się porozpieszczać i zafundowałam sobie dwugodzinny masaż olejami. Muszę przyznać że to były dwie godziny lewitowania w raju. Satomi każdorazowo mnie zaskakuje.

Katarzyna

I feel so much better, have much more energy. Really grateful to Satomi for her hard work and great desire to help people ❤️

Helena

Miałem duży problem z rwą kulszową. Nie wierzyłem w masaże, ale po pierwszej wizycie bylem już na nogach. Poszedłem 2-gi raz i nic mi juz nie dolega. Wczesniej trułem się Ketonalem... POLECAM!!!

Jarosław

Rewelacyjna, profesjonalna i perekcyjna masażystka. Jedna z najlepszych, jakie znam (a korzystaliśmy z mężem z bardzo wielu masaży, nie tylko w kraju , ale i w Azji). Potrafi bezbłędnie dobrać masaż do postury ciała i kondycji skóry.Każdy masaż to rehabilitacja i doskonały relaks. Korzystamy z usług Pani Satomi regularnie i gorąco polecamy!!!

Ewa

Wszystko rewelacyjnie. Masaż tajski sportowy pozwolił na rozbicie spiętych po treningach mięśni.

Piotr

Kontakt

Skontaktuj się z nami.

Nasz adres

ul. Kosocicka 108a/3 , 30-694 Kraków

Napisz do nas

salon@satomi.pl

Zadzwoń

+48 530 818 639

Zarezerwuj online

REZERWUJ